Lesrooster 2020/2021 - Dance Studio Bennekom
15623
page-template-default,page,page-id-15623,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Lesrooster 2020/2021

Studio 1 

16.00 – 17.00 uur Showdance team Little magic Fleur
17.00 – 18.00 uur Jazzdance team Creation* Fleur
18.00 – 19.15 uur Jazzdance team Serenity* Linda
19.15 – 19.45 uur High intensity work-out | alle leeftijden Linda
20.00 – 21.00 uur Yoga | alle leeftijden Linda

Studio 2

17.00 – 18.15 uur Jazzdance team Elements*  Bente
19.45 – 20.45 uur Modern Anastasia

Studio 1

15.45 – 16.45 uur Jazzdance team Bumble beez* Sjoukje
16.45 – 17.15 uur Jazzdance team Little giants* Sjoukje
17.15 – 18.30 uur Hiphop team Madness* Sjoukje & Maevy
18.30 – 19.30 uur Jazzdance team New generation* Sjoukje
19.30 – 20.30 uur Jazzdance team Golden Sparkle* Sjoukje

Studio 2

16.00 – 16.45 uur Jazzdance team Little giants* Rosan
16.45 – 17.45 uur Ballet 6+
17.45 – 18.45 uur Hiphop 10-14 Eva
18.45 – 19.45 uur Dancehall Maevy
19.45 – 20.45 uur Hiphop 14+ Ines

Studio 1

10.00 – 10.40 uur Dreumes- en peuterdans Sjoukje & Linda
16.00-16.45 uur Kidsdance 4+ Bente
16.45 – 18.00 uur Showdance team Embrace* Tamara
18.00 – 19.15 uur Jazzdance team Serenity* Tamara
19.30 – 20.45 uur Hiphop team Felicity* Maevy

Studio 2

16.00 – 17.00 uur Hiphop kids 6+ Nova
17.00 – 18.15 uur Hiphop team Major trouble* Maevy
18.15 – 19.30 uur Hiphop team Most wanted* Maevy
20.00 – 21.00 uur Jazzdance 25+ Bente

Studio 1

15.45 – 16.45 uur Jazzdance team Bumble beez* Sjoukje
16.45 – 18.00 uur Hiphop team Rage* Sjoukje & Linda
18.00 – 19.15 uur Hiphop team Legacy* Sjoukje & Linda
19.15 – 20.30 uur Showdance team B’Delicious* Sjoukje
20.30 – 21.45 uur Hiphop team Become 1* Maevy

Studio 2

16.15 – 17.15 uur Jazzdance 6+ Rosan
17.15 – 18.15 uur Jazzdance 9+ Danique
18.15 – 19.15 uur Jazzdance 13+ Fleur
19.30 – 20:30 uur Hiphop volwassenen Maevy

Studio 1

15.45 – 16.45 uur Jazzdance team Little Giants* Sjoukje
16.45 – 18.00 uur Showdance team Great spirit* Sjoukje
18.00 – 19.15 uur Jazzdance team New generation* Sjoukje
19.15 – 20.00 uur Jazzdance team Creation* Sjoukje
20.00 – 21.15 uur Jazzdance team Golden Sparkle* Sjoukje

Studio 2

17.45 – 18.45 uur Hiphop 8-12 Nova
18.45 – 19.15 uur Jazzdance team Creation* Fleur
19.15 – 20.30 uur Jazzdance team Elements* Bente

Studio 1

9.45 – 10.25 uur Peuterdans 1 (2-4 jaar) Sjoukje & Zoë
10.30 – 11.15 uur Kidsdance 4+ Sjoukje & Linda
11.30 – 13.00 uur On stage | training voor events Sjoukje & Linda

Studio 2

10.30 – 11.10 uur Peuterdans 2 (2-4 jaar) Zoë & Rosan
11.30 – 12.15 uur  Jazzdance 6+ Zoë